PISKLĘTA JEDNODNIOWE NIOSKA

Wszystkie pisklęta jednodniowe pochodzą od naszych własnych stad rodzicielskich z ferm w Janowicach

ISA BROWN

Po 35 latach doskonałych wyników ISA Brown udowodniła że jest najlepszą nioską na świecie. Jest znana ze swoich wysokich i wiarygodnych wyników, znana jako światowa super gwiazda pod względem wydajności. Szeroko zakrojone testy tego produktu pokazują, że ISA Brown ma wyjątkową konwersję paszy i jest w stanie znieść 500 jaj wysokiej jakości. ISA Brown dobrze dostosowuje się do różnych klimatów, systemów zarządzania i systemów mieszkaniowych. Wszystko to w połączeniu z doskonałym współczynnikiem konwersji paszy zapewnia niezawodną wydajność dla komercyjnych producentów jaj

  • Niezawodny i ekonomiczny zwycięzca
  • Sprawdzony na całym świecie
  • Wysoka produkcja i doskonała trwałość
  • Lider rynku w zakresie liczby jaj

ISA TINTED

Poprzez ciągłe innowacyjne badania ISA nadal osiąga postęp genetyczny. Z każdym pokoleniem kury te są bardziej wydajne, ISA Tinted jest znana ze zrównoważonej wydajności i produkcji wysokiej jakości jaj. Jajka mają silnie skorupy i bardzo dobrą jakość wewnętrzną. Sprawdzony na całym świecie ptak ten słynie z wysokiej zdolności konwersji paszy i zdolności do osiągania dobrych wyników w różnych warunkach. Dzięki dobrej żywotności tej kury, jakości jaj i produkcji, jest to doskonały wybór dla komercyjnego producenta jaj.

  • Doskonała produkcja jaj
  • Doskonała żywotność w różnych klimatach

Laserowa korekcja dziobów

Na życzenie klienta możemy wykonać korekcję dzioba metodą laserową. zabieg ten wykonywany jest w pierwszej dobie życia pisklęcia.

Automatyczne szczepienie

Posiadamy również maszynę do automatycznego szczepienia piskląt. Metoda ta jest znacznie skuteczniejsza od konwencjonalnego szczepienia ręcznego

Nowoczesne magazyny

Wyposażone w światło dzienne oraz niebieskie nocne aby zapewnić możliwość snu pisklętom , a równocześnie umożliwiając pracę pracownikom wylęgarni. Nowoczesna wentylacja dostosowywująca automatycznie wszystkie parametry w zależności od ilości piskląt na magazynie  ,zapewniając im jak najlepszy start.

Lotkowanie

W przypadku piskląt kury białej/kremowej nie widać na pierwszy rzut oka czy mamy doczynienia z kurą czy kogutem. .Każde pisklę musi zostać szczegółowo sprawdzone , aby określić jego płeć. Sprawdzane jest to bądź przez rozłożenie skrzydła i sprawdzenia ułożenia lotek (pot. lotkowanie) , bądź metodą Japońską.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Jacek Mikoda

tel. 607 345 284
e-mail midrob@midrob.pl

Patryk Szewczyk

tel. 730 286 216
e-mail marketing@midrob.pl