Istnieje jeszcze możliwość zamawiania kur na 2022 r !

Dostępne terminy : MaJ 2022 , Wrzesień 2022

 

KURY ODCHOWANE

Odchów w systemach wolierowych oraz ściółkowych

SYSTEM WOLIEROWY

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku , wprowadziliśmy na naszych odchowalniach , system odchowu dla wojlery opracowany przez firmę LANDMECO. Firma ta , posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wyposażenia dla sektora drobiarskiego.Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność , dobrostan kurcząt i wzrost Waszych przyszłych kur.

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY KURY ODCHOWANE :

ISA BROWN

JAJKA BRĄZ

Po 35 latach doskonałych wyników ISA Brown udowodniła że jest najlepszą nioską na świecie. Jest znana ze swoich wysokich i wiarygodnych wyników, znana jako światowa super gwiazda pod względem wydajności. Szeroko zakrojone testy tego produktu pokazują, że ISA Brown ma wyjątkową konwersję paszy i jest w stanie znieść 500 jaj wysokiej jakości. ISA Brown dobrze dostosowuje się do różnych klimatów, systemów zarządzania i systemów mieszkaniowych. Wszystko to w połączeniu z doskonałym współczynnikiem konwersji paszy zapewnia niezawodną wydajność dla komercyjnych producentów jaj

– Niezawodny i ekonomiczny
– Sprawdzony na całym świecie
– Wysoka produkcja i doskonała trwałość
– Lider rynku w zakresie liczby jaj                                – Doskonała żywotność w różnych klimatach

 

 


ISA TINTED

JAJKA KREM

Poprzez ciągłe innowacyjne badania ISA nadal osiąga postęp genetyczny. Z każdym pokoleniem kury te są bardziej wydajne, ISA Tinted jest znana ze zrównoważonej wydajności i produkcji wysokiej jakości jaj. Jajka mają silnie skorupy i bardzo dobrą jakość wewnętrzną. Sprawdzony na całym świecie ptak ten słynie z wysokiej zdolności konwersji paszy i zdolności do osiągania dobrych wyników w różnych warunkach. Dzięki dobrej żywotności tej kury, jakości jaj i produkcji, jest to doskonały wybór dla komercyjnego producenta jaj.

– Doskonała produkcja jaj
– Doskonała żywotność w różnych klimatach

35 LAT NA RYNKU

Z WŁASNYCH STAD RODZICIELSKICH Z FERM W JANOWICACH

WŁASNE ODCHOWALNIE

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Jacek Mikoda

tel. 607 345 284
e-mail midrob@midrob.pl

Patryk Szewczyk

tel. 730 286 216
e-mail marketing@midrob.pl